مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و انواع فیلتر خودرو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی روغن موتور ۱۰/۴۰ آیسین اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات روغن موتور ۱۰/۴۰ آیسین اصلخرید ارزانترین روغن موتور در تهران

روغن موتور ۱۰/۴۰ آیسین اصل از روغن موتورهایی است که جز بهترین تولیدات در دنیای لوازم جانبی و مصرفی ماشین می باشد. این روغن در نمایندگی فروش و عرضه خود در شهرهای مختلف هر روزه در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد و شما می توانید با مراجعه به سایت زیر با کیفیت ترین و درجه یک ترین آن را سفارش دهید. از مزایای مهم استفاده از روغن موتور، خنک کردن کلیه قطعات داخل موتور است.نمایندگی روغن موتور ۱۰/۴۰ آیسین اصل

خصوصیات روغن موتور ۱۰/۴۰ آیسین اصل

خصوصیات روغن موتور ۱۰/۴۰ آیسین اصل همانطور که می دانید روغن موتور یک فراورده شیمیایی است که برای شست و شوی قطعات داخل موتور، روانکاری موتور، کاهش سایش قطعات موتور و هم چنین برای خنک کردن اجزای داخلی موتور به کار می آید.
این روغن موتور دارای خصوصیاتی از جمله غلظت روغن موتور و کیفیت سطح روغن موتور است، به عبارتی هر چه قدر غلظت این روغن بیشتر باشد روغن موتور با کیفیت تر و درجه یک تر بوده و هر چه سطح آن تمیزتر و شفاف تر باشد، روغن موتور در هنگام استفاده کارایی بیشتری دارد.
این روغن موتور که در حجم های مختلف یک لیتر تا چهار لیتر عرضه خواهد شد، در بسته بندی های محکم پلاستیکی و با دوام برای یکسال تمام کارایی خواهد داشت.
برای خرید روغن موتور به خصوصیات ذکر شده بالا توجه کافی داشته باشید تا در نهایت یک کالای با ارزش را در دست داشته باشید که دوست و همراه همیشگی خودرو شما می باشد.
روغن موتور در کنار سایر روغن ها مانند روغن ترمز و روغن دنده از ملزومات اساسی در هر خودرویی می باشد.
کارایی این روغن زمانی مشخص می شود که در اثر استفاده طولانی از ماشین در جاده، قطعات داخلی خودرو دچار سایش و زنگ ضدگی نشود و خوردگی ایجاد نکند.
هم چنین روغن موتور می تواند ذرات معلق موجود در هوا مانند آلودگی ها را نگه داشته و مانع از ورود آن ها به داخل خودرو شود.
     

خرید ارزانترین روغن موتور در تهران

خرید ارزانترین روغن موتور در تهران روغن موتور تهران یکی از روغن موتورهای تولید شده در ایران است که در وزن های مختلف 1،1/5 ، 2، 2/5 و 4 هر روزه تولید خواهد شد. برای خرید ارزان ترین مدل این روغن ها بهتر است که به وزن روغن موتور توجه کرد.
عوامل مختلف دیگری مانند برند تولیدی روغن موتور، نوع بسته بندی روغن موتور، نحوه بسته بندی آن و هم چنین غلظت بر قیمت این روغن تاثیر زیادی دارد.
روغن موتور در تهران در نام های مختلف و متنوعی به فروش خواهند رسید و از این رو بهتر است به طور مرتب در موتور خودروها ریخته شود تا میزان مصرف سوخت به مقدار قابل توجهی کاهش یابد.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و انواع فیلتر خودرو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید