فروش روغن موتور فلومکس Mega Tech 10w-40

روغن موتور فلومکس یکی از بهترین و با کیفیت ترین روغن موتور ها در بازار است. این روغن موتور کارایی های بسیار زیادی دارد. فروش این روغن موتور به صورت آنلاین و غیر حضوری صورت می گیرد و قیمت آن هم قیمتی مناسب می باشد. روغن موتور یک عامل خیلی مهم در حفظ سلامت موتور است، پس در انتخاب آن باید خیلی دقت کرد. چون اگر روغن موتوری مناسب با موتور خودرو خریداری نکنیم، ممکن است به موتور آسیب بزند

 

ویژگی روغن موتور فلومکس Mega Tech 10w-40

ویژگی روغن موتور فلومکس Mega Tech 10w-40 یکی از بهترین ویژه ای روغن موتور کوانتیک و فلومکس Mega Tech 10w-40 گرانروی مناسب و هم چنین اصطکاک کم و پایین است. یک روغن موتور خوب باید این دو نکته را داشته باشد. چون اگر مقدار گرانروی و اصطکاک کم یا زیاد باشد و تنظیم نباشد می تواند مصرف آن روغن موتور، به موتور آسیب بزند.

یک روغن موتور خوب باید یک سری ویژگی ها و فاکتور هایی داشته باشد. مثلا یکی از این ویژگی‌ها کم کردن ساییدگی و اصطکاک قطعات موتور است. اگر روغن موتور نتواند درگیری که بین موتور و سایر اجزای ماشین مثل چرخ دنده ها رخ میدهد را کاهش دهد نمی تواند روغن موتور خوبی باشد.

یک روغن موتور خوب باید توانایی خنک کردن قطعات داخلی موتور را داشته باشد. وقتی کارایی و فعالیت موتور زیاد می شود دما و حرارت موتور هم زیاد می شود برای همین یک ماده با وجود داشته باشد که این دمای بالای موتور را کاهش دهد. برای همین روغن موتور خوب در اینجا کاربرد دارد که دمای بالای موتور را که اگر بیشتر شود به موتور آسیب می زند را باید کاهش دهد.

روغن موتور درجه یک باید در برابر خوردگی مقاوم باشد. اگر روغن موتور از این خصوصیت بهره مند باشد می‌تواند موتور را هم در برابر خوردگی حفظ کند و نگذار هیچ آسیبی به موتور وارد شود.

قیمت انواع روغن موتور فلومکس پارس

قیمت انواع روغن موتور فلومکس پارس بهترین مکان برای خرید روغن موتور الف نمایندگی های فروش و خرید روغن موتور است. این نمایندگی ها مرکز روغن موتور هود روغن موتورهای تولید شده از کارخانه مستقیماً به این جا آورده می شود و دست هیچ واسطه‌گر و دلالی هم نمی‌افتد. وقتی یک محصول به دست واسطه ها و دلالان نیفتد باعث می‌شود که آن محصول قیمتی ثابتی پیدا کند.

یکی از راه های خرید انواع روغن موتور خرید به صورت عمده و قیمت بالا است. هر چه شما روغن موتور به تعداد بالا و به صورت عمده خریداری کنید قیمت آنها هم برای تان به صرفه تر و ارزان تر در می آید.

قیمت روغن موتور در میزان فروش آن بسیار حائز اهمیت است. به صورتی که هر چه قیمت روغن موتور مناسب تر و ارزان تر باشد فروش بیشتری هم خواهد داشت.  البته همین طور که روغن موتور باید قیمت مناسب و ارزان داشته باشد در عوض باید کیفیتی بالا و درجه یک داشته باشد.