مشاوره و سفارش

انواع محصولات زمانی

1. روغن موتورهای بنزینی
2. روغن موتورهای دیزلی
3. روغن های صنعتی
4. روغن های دنده خودرو
5. روغن های پایه
6. محصولات گریس
7. ضدیخ و ضدجوش
8. محصولات جانبی

انواع روغن خودرو

موتورهای دیزلی نیز همانند موتورهای بنزینی به طور منظم نیاز به تعمیر و نگهداری دارند و برای این کار شما نیاز به روغن موتوری دارید که برای موتورهای دیزلی ساخته شده باشد نه فقط موتورهای بنزینی، روغن موتورهای ديزلي با بهره گيري از روغن پايه مرغوب و مواد افزودني مناسب برای استفاده در انواع موتورهای دیزلي سنگين بکار میرود.

انواع گریس و روغن هیدرولیک

گریس پایه لیتیم و کلسیم: گریس کلسیم ترکیبی از روغن پایه با VI بالا، تغلیظ کننده کلسیمی و ادتیوهای مناسب می باشد که برای انواع کاربردهای عمومی و گریس کاری ماشین آلات مختلف مورد استفاد قرار می گیرد. فرمولاسیون گریس کلسیم اسپیدی به گونه ای است که مقاومت بسیار خوبی در برابر آب داشته و در سیستم هائی که نیاز به روانکاری در حضور آب دارند، کارائی مناسبی از خود نشان می دهد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
گریس-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن موتور-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن ترمز-سفارشیموجودتماس بگیرید
ضدیخ-سفارشیموجودتماس بگیرید
فیلتر هوا-سفارشیموجودتماس بگیرید
صافی بنزین-سفارشیموجودتماس بگیرید
فیلتر روغنسفارشیموجودتماس بگیرید
فیلتر کابینسفارشیموجودتماس بگیرید
آب رادیاتورسفارشیموجودتماس بگیرید
روغن هیدرولیکسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

دفتر فروش

09120918262

تلگرام

Irans_oil_filter_Market@

اینستاگرام

zamanioil_com@

ایمیل

hamidzamani141@gmail.com

درباره ما :

شرکت تولیدی و بازرگانی زمانی با توجه به لزوم وجود مجموعه ای متخصص و علمی در صنعت روانکار کشور پا به عرصه این صنعت نهاد. این مجموعه از آغاز کار،سعی بر تولید محصولاتی بر پایه اصول علمی،بهترین کیفیت،رقابت با تولیدات روز دنیا داشته است و به همین جهت با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت درجه یک کوشیده است تا عمر مفید محصولات خود را همگام با ویژگی قیمت مناسب و سازگاری با محیط زیست افزایش دهد. در تولیدات محصولات بازرگانی زمانی نکته”ایجاد آرامش و اطمینان در مصرف کننده “مد نظر قرار داده شده است و به همین دلیل مواد اولیه مرغوب و درجه یک برای تولید محصولات انتخاب گردیده است. این واحد با بهره گیری از متخصصین مجرب و کار آزموده تلاش می کند تا با افزایش بهره وری فعالیت ها،ایجاد نوآوری تکنولوژیکی،تولید و عرضه محصولات به روز و در نتیجه ارائه خدمات علمی و تخصصی به سایر واحدهای فعال در صنعت روانکار،گامی مهم در راستای تحقق اهداف عالی شرکت بردارد.

مدیر مجموعه زمانی

حمید زمانی

Call Now Buttonتماس بگیرید